Moja książka wydana online:

www.rewolucyjne.info

Służby specjalne i groźby

Służby nie tylko odpowiadają za wdrażanie programów kontroli umysłu, ale też starają się za wszelką cenę unieszkodliwić tych, co o tym mówią.

Wszelakie trzyliterówki, które się namnożyły w Polsce jak grzyby po deszczu, mają nie tylko dostęp do zaawansowanych technologii, ale też rozbudowaną siatkę współpracowników.

Wedlug mnie, to właśnie oni odpowiadają za dręczenie przeciętnego Targeta przez całą dobę, przy użyciu V2K i Gang Stalkingu. Bo nie działa to przecież tak, że paru kumpli się skrzyknęło i zrobili komuś dla żartu osiedlowe grupowe osaczanie.

Jest tak, że tym "na górze" tych organizacji zależy, żeby ludzie się nie dowiedzieli, co oni tak naprawdę robią. Przecież "służby" powinny być od zapewnienia obywatelom bezpieczeństwa, a nie od testowania na tych obywatelach broni psychotronicznej.

 

Ci "na dole", czyli Gang Stalkerzy i inni współpracownicy, też oczywiście twierdzą, że Mind Control nie istnieje, jednak sami ten program wspierają za jakieś profity, przysługi, czy lukratywne stanowiska.

W takiej sytuacji, wszystkim tym sadystom, bo inaczej ich określić się nie da, zależy, żeby się nic nie wydało. Bo się boją reakcji tych, którzy jeszcze o Mind Control nie wiedzą.

I stąd się biorą groźby i zastraszanie Targetów, którzy otwarcie mówią o tym, co robią te przestępcze organizacje zwane "służbami".

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.