Moja książka wydana online:

www.rewolucyjne.info

V2K w otoczeniu Targeta

Voice to Skull (V2K), jest to technologia zdalnego wysyłania głosów i innych dźwięków do głowy wybranych osób.

Głosy te i dźwięki mogą być wysyłane w wieloraki sposób (laser, fale elektromagnetyczne o określonych częstotliwościach), przez tak zwane urządzenia psychotroniczne. Były to kiedyś ściśle tajne technologie wojskowe, jednak już od wielu lat są powszechnie stosowane.

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, czy takie urządzenia istnieją. Jest wiele patentów, które szczegółowo opisują działanie takich urządzeń, jak na przykład ten:

https://patents.google.com/patent/DE10253433A1/en

Więc skoro takie urządzenia istnieją, to co to dla przeciętnego człowieka oznacza? Oznacza bardzo dużo, bo jeśli kiedyś, przez dobiegające do Twojego umysłu ludzkie głosy i paranoję z tym związaną, ktoś przylepił Ci etykietkę w postaci diagnozy, takiej jak: "psychoza", "mania prześladowcza", lub "schizofrenia paranoidalna"... To już chyba wiesz... Czas się poważnie zastanowić...

 

 

Powyższy patent, opisuje wynalazek do wysyłania dźwięków i głosów na odległość. I nie jest tutaj mowa o kilku metrach, lecz o kilkudziesięciu nawet kilometrach!

Patent ten, został zgłoszony do urzędu patentowego w roku 2002. Czyli od dzisiaj, jakieś 17 lat temu! Od siedemnastu lat więc, możemy śmiało mówić, że Mind Control to nie fikcja, czy jakaś tam "teoria spiskowa". To się dzieje naprawdę! Pomyślcie - o ile lat, czy dziesięcioleci wcześniej, takie urządzenia były znane wojsku i służbom specjalnym?

W tym filmie zakładam, że oglądaliście już inne dwa moje materiały i dlatego nie powtarzam wszystkich informacji. Jeżeli jednak nie widzieliście tych filmów, to warto się z nimi zapoznać, żeby lepiej zrozumieć, co mam Wam do przekazania:

010. Gang Stalking

019. Transmiter w głowie

Proszę o Wasze pytania i opinie do tego filmu, na moim Facebook'u:

https://www.facebook.com/rewelacyjne.info

Jeśli z kolei interesuje Was sposób, w jaki mnie torturowano i jak się to wszystko u mnie zaczęło, to zapraszam serdecznie do przeczytania mojej książki opublikowanej za free online:

http://rewolucyjne.info

Do usłyszenia :]

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.