Moja książka wydana online:

www.rewolucyjne.info

Wielka Reaktywacja!

Cześć!

Jak już wiecie ze strony głównej - rewelacyjne.info rusza od nowa! Powiem na wstępie trochę o broni psychotronicznej:

Broń neuro-elektro-magnetyczna, to urządzenia znane już w ubiegłym wieku. Wykorzystują one częstotliwości elektromagnetyczne, służące zdalnemu sterowaniu żywych organizmów, za pomocą wpływu na ich emocje i myśli.

Ludzki mózg działa na falach o określonych częstotliwościach i jeżeli fale wysłane do naszych umysłów przez atakujących, są odpowiednio zestrojone z naszymi falami, to mogą się z nami dziać różne niewytłumaczalne rzeczy.

shooter.jpeg

Osoby atakowane bardzo często cierpią na chroniczne bóle głowy, zawroty głowy, zmienne stany emocjonalne, trudności z mówieniem, wyrażaniem myśli i uczuć, senność, wymioty (stres, nerwy), bóle pleców i szyi, gorączki, osłabienia, zmęczenie…

Chyba najbardziej skrajnym skutkiem działania tego typu broni są tzw. "choroby" psychiczne. Osoby, które "słyszą" myśli wysylane do ich głów, przez co popadają w paranoję, lęki i zaburzenia myślenia i zachowania. W ten sposób są torturowane setki tysięcy ludzi na całym świecie.

shotgun.jpegNowością jest to, że ci ludzie zaczynają się jednoczyć i walczyć przeciwko zorganizowanemu oprawcy. Jest coraz więcej spraw sądowych, wytaczanych przeciwko służbom specjalnym, które są za to odpowiedzialne.

W swoich filmach i artykułach będę się bardzo często opierał na wiadomościach od dr Katherine Horton, która prowadzi zorganizowaną akcję pomocy ofiarom broni psychotronicznej, i zarazem sama jest ofiarą tej broni.

Tu jest jej kanał na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

Dr Horton mówi nie tylko jak to jest możliwe, że bardzo wielu z nas ma kontrolowane umysły, ale też podaje gotowe rozwiązania jak sobie z tym radzić i jak sprawić, by ludzkość się od tego uwolniła.

Będę jeszcze o tym dużo pisał i mówił. Jako że jest stosunkowo mało informacji na ten temat po polsku - będę sporo tłumaczył z Języka angielskiego i tu umieszczał.

Póki co - podaję link do ciekawego artykułu w Języku polskim:

https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/2016/10/24/bron-neuro-elektro-magnetyczna-czestotliwosci-wykorzystywane-do-manipulowania-zachowaniem-i-kontrola-umyslu/

 

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.